Usługi kadrowo płacowe

Potrzebujesz sprawdzonej i profesjonalnej obsługi księgowości? Szukasz biura rachunkowego, które odciąży cię w zawiłych formalnościach związanych z kadrą i płacami? Zaoszczędź nerwy, czas i pieniądze, wybierając kompleksową obsługę kadrowo-płacową w warszawskim biurze KIF.

W biurze na warszawskim Ursynowie obsługujemy wielkie korporacje, średnie i małe firmy w zakresie prowadzenia dokumentacji kadrowej, prowadzenia ewidencji czasu, prowadzenia ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych, sporządzania list płac, ewidencji urlopów, sporządzania i wysyłania deklaracji rozliczeniowych do Urzędów Skarbowych, sporządzania rocznych sprawozdań finansowych.

Profesjonalna obsługa kadrowo płacowa

W ramach usług kadrowo-płacowych doradzamy również w zakresie prawa, finansów i podatków. Początkującym przedsiębiorcom pomagamy przy rejestracji firmy. Dla wygody klientów odbieramy dokumenty i reprezentujemy ich przed organami podatkowymi.

Wieloletnie doświadczenie w obsłudze kadrowej

Zapewniamy fachową obsługę w oparciu o wieloletnie doświadczenie pracowników posiadających wyższe wykształcenie. Do obsługi kadr i płac w Warszawie podchodzimy indywidualnie, dopasowując zakres i metody działania do potrzeb klientów. Dzięki temu cieszymy się zaufaniem wielu firm, które powierzyły w nasze ręce swoje finanse!