Usługi księgowe

Poszukujesz biura prowadzącego księgowość dla firm? Szukasz kancelarii oferującej pełen zakres działalności księgowej? Idealnie trafiłeś! W KIF na Ursynowie w Warszawie świadczymy profesjonalnie kompleksowe usługi księgowe dla małych, średnich i dużych firm. Zapraszamy do współpracy z licencjonowanymi księgowymi.

Co mogą dla ciebie zrobić nasi specjaliści ds. księgowości z wieloletnim doświadczeniem? W zakresie rachunkowości i podatków zajmujemy się prowadzeniem ksiąg handlowych lub PKiR, rejestrów VAT, sporządzaniem deklaracji do Urzędów Skarbowych, obowiązkowych sprawozdań statystycznych oraz rocznych sprawozdań finansowych.

Zaufało nam już wiele firm

Pomoc księgowa dla firm, świadczona w naszej kancelarii podatkowo-księgowej obejmuje również fachowe doradztwo prawne, finansowe i podatkowe. Odbieramy wszelkie dokumenty od klientów i i reprezentujemy ich przed urzędami. Zapewniamy uczciwą współpracę, poufność danych i terminowość w oparciu o doskonałą znajomość prawa bilansowego i podatkowego.

Dzięki temu cieszymy się dużym zaufaniem dziesiątek firm, które powierzyły w nasze ręce swoje finanse. Firmy poszukujące księgowości dla firm zapraszamy do kontaktu w celu omówienia indywidualnych warunków współpracy.